Hakkımızda

Sokakta yaşayan küçük dostlarımız yalnızca güzel bir cinse sahip oldukları zaman mı ilgi ve sevgiyi hakediyor?

 

İnsan olmamız bize koşulsuz şartsız diğer canlıların yaşam hakkı üzerinde söz sahibi olma hakkını veriyor mu?

 

Hayvana uygulanan şiddet neden suç sayılmaz?Bir canlıya umarsızca şiddet uygulamayı hak gören yaklaşımın hakim olduğu bir yerde aslında insanların da güvende olmadığı öngörülemediği için mi ?

 

Hayvan sevgisiyle büyüyen bir çocuğun diğer çocuklara göre iletişim ve duygusal zekasında farklılıklar olur mu ?

 

Yetiştirmek için birçok emek harcadığımız çocuklarımız iletişim ve empati yeteneği güçlü olduğu zaman gelecekteki iş hayatında nasıl bir sonucu olur?

 

Ormanlar acaba sokak hayvanlarının doğal yaşam alanları mıdır?

 

samimi olarak kendimize sormamız gereken sorular çok fazla…

 

“Proje Sanat Atölyesi” olarak; genç sanatçılar, üniversite öğrencileri ve tasarımcılar bir araya geldik. Görmezden geldiğimiz dostlarımızı daha görünür hale getirmek için gündelik hayatımızdaki detayları patili tasarımlarla renklendirdik. “Pati İçin Sanat” sloganıyla sanatın dönüştürücü gücünü küçük dostlarımızı daha fazla hayatımıza dahil etmek için farkındalık projeleri üreterek kullanmak istiyoruz.

1 Pati 1 Aşk Pati için sanat sloganıyla sanatın ve tasarımın dönüştürücü gücünü küçük dostlarımızıdaha fazla hayatımıza dahil etmek ve farkındalık oluşturmak için kurulan bir sosyal girişim modelidir.

 

 Sevmenin, sahiplenmenin her şeyden önce varlığımıza dair iyileştirici gücünü unutmamalıyız. Daha yaşanabilir bir dünya için önce sevmeyi hatırlamamız gerekiyor.

 

 

“İNSAN SEVDİĞİ KADARDIR…”

“PATİYLE KALIN AŞKLA KALIN”

“1 PATİ 1 AŞK”

 

 

NOT: 1 Pati 1 Aşk Proje Sanat Atölyesi bünyesinde genç sanatçıların, üniversite öğrencilerinin ve tasarımcıların farkındalık temelinde etkinlikler tasarımlar oluşturduğu bir projedir. Dernek veya vakıf değildir. Bağış kabul edilmemektedir. Eğer mama vb. desteklerde bulunmak isterseniz bunu bizzat ekibimize katılarak besleme alanlarında kendi ellerinizle dostlarımıza temas ederek yapmanız gerekmektedir.